درباره اندروید جی جی 

تیم برنامه نویسان برتر اندروید با راه اندازی سایت اندروید جی جی  برای خدمت به شما برنامه نویسان عزیز با ارائه دیتابیس های آماده اندروید و iOS برای برنامه های موبایل و همچنین سورس کدهای آماده اندروید، با رعایت تمامی استانداردها جهت انتشار برنامه ها در تمامی مارکت های اندروید، در خدمت شما عزیزان می باشد.

کدنویسی استاندارد | توسط متخصصین برنامه نویسی اندروید

تمامی سورس کدهای اندروید به همراه فیلم آموزشی نحوه استفاده از آنها در محیط اندروید استودیو و با زبان قدرتمند جاوا در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. در نهایت شما بدون حتی یک خط کدنویسی با صرفه جویی در وقت و هزینه به راحتی اپلیکیشن های خود را به صورت کاملا سفارشی در مارکت های اندرویدی منتشر می کنید. تمامی استانداردهای گوگل به همراه جدیدترین متدهای روز دنیا در ساخت سورس کدها استفاده شده است.

خط مشی ما در  اندروید جی جی ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن است تا از این طریق بتوانیم رضایت مشتریان خود را فراهم آوریم.

هدف ما ارائه هر چه بهتر خدمات در زمینه آماده سازی اپلیکیشن های اندرویدی برای شماست و متخصصین اندروید جی جی به شما کمک می کنند تا در زمینه انجام پروژه های برنامه نویسی اندروید بهترین باشید.

همچنین تلاش می کنیم تا در در بخش وبلاگ و مطالب آموزشی مطالبی را منتشر کنیم که نیازهای شما را در این زمینه تامین کنند و به اطلاعات اندرویدی شما اضافه شود.

خدمات اندروید جی جی به شرح زیر است:

 1- فروش سورس کدهای آماده اندروید

2- فروش دیتابیس های آماده برای برنامه های موبایل

3- آموزش آنلاین برای یادگیری برنامه نویسی اندروید

4- طراحی اپلیکیشن های اندرویدی

همچنین می توانید از طریق اطلاعاتی که در صفحه تماس با اندروید جی جی برای شما گذاشتیم با ما در ارتباط باشید.

درباره اندروید جی جی
فهرست